AB Uniserwis – Agencja pracy

Strona główna > AB Uniserwis – Agencja pracy

AB UNI-SERVIS jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą, założoną w 1998 roku jako Biuro Doradztwa Nadzoru Szkolenia BHP. Od kwietnia 2004 roku zostało ono przekształcone w Agencję Pracy „AB”, a od czerwca 2006r. znaną jako AB UNI – SERVIS.


Specjalizujemy się w usługach z zakresu:

 


Korzystając z oferty „AB” UNI- SERVIS czerpiecie Państwo wiele korzyści. Powstaliśmy, aby ułatwić naszym klientom zarządzanie polityką kadrową w obecnej rzeczywistości gospodarczej. Dzięki nam, możecie Państwo zaoszczędzony czas przeznaczyć na rozwój swojej firmy optymalizując koszty pracy.

Jesteśmy cenionym partnerem przedsiębiorców z rejonu Pomorza, naszą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z każdym kontrahentem. A przez szereg usług jakimi staramy się wspomagać pracodawców zapewniamy pomoc wielu klientom.

Celem naszej firmy jest pełne zaspokojenie Państwa potrzeb, poprzez profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo a podstawą naszych relacji biznesowych jest partnerstwo, zaangażowanie, elastyczność i innowacyjność gwarantujące długofalową współpracę.


 Z poważeniem
Mirosław Stosik
Właściciel